Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

24 januari 2024 | Bron: Politie Basisteam Leeuwarden (FB)

Aanhoudingen na drugsdeal in Leeuwarden

De politie heeft op 23 januari aanhoudingen verricht na een drugsdeal in Leeuwarden. Een woning aan de Invasiestraat werd door de politie geobserveerd na M.-tips. Een 51-jarige Leeuwarden bezocht de woning en werd aangehouden met een brok cocaïne op zak. In de woning werd ruim 130 gram cocaïne aangetroffen. Hierbij is een 31-jarige inwoner uit Leeuwarden aangehouden.

06 februari 2025
Bron: Wijkagenten Leeuwarden Noord-Oost (Threads)

Aanhouding in Leeuwarden vanwege bezit harddrugs

De politie heeft op 6 februari een 55-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden in een woning aan de Eikenstraat in Leeuwarden. Agenten deden onderzoek naar de woning naar aanleiding van M.-tips én meldingen van overlast bij de wijkagent. In de woning werd een (vermoedelijke) handelshoeveelheid harddrugs aangetroffen. Gelet op het aantreffen van de vermoedelijke harddrugs en de overlast vanuit de woning, is het pand door de burgemeester per direct gesloten.

Ga naar
05 november 2024
Bron: Politie.nl

Politie vindt 500 kilo vuurwerk in garagebox Leeuwarden

De politie heeft op 4 november ruim 500 kilo illegaal vuurwerk aangetroffen in twee garageboxen onder een flatgebouw aan het Fennenplein in Leeuwarden. Agenten deden onderzoek naar de garageboxen na een anonieme tip. Twee mannen afkomstig uit Leeuwarden zijn aangehouden. Het vuurwerk is in beslag genomen. 

Ga naar
24 juli 2024
Bron: Rondomvandaag.nl

Harddrugs en vuurwapens in woning Leeuwarden

De burgemeester van Leeuwarden heeft op 23 juli een woning aan de Dahliastraat in Leeuwarden voor zes maanden gesloten vanwege drugshandel vanuit de woning. Naar aanleiding van anonieme tips en eigen onderzoek deed de politie huiszoekingen op 11 april en 4 juli. In de woning trof de politie handelshoeveelheden harddrugs en vuur- en steekwapens aan. Alles is in beslag genomen. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies